Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Materiały i akcesoria biurowe, wszystko co potrzeba do domu i do biura

12960
Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Firma: Dorota Bader
Powiat: poznański
Miasto: Poznań
Telefon: 618485115
Strona www: http://www.biuro24.net
   
dodano: 2015.11.04
ważne do: 2017.02.02
wyświetleń: 64052

Szczegóły oferty:

Artykuły papiernicze są z nami codziennie, używamy ich każdego dnia, toteż ważne jest, aby jakość tych produktów była najlepsza. Zaleca się poświęcić troszke więcej uwagi przy ich wyborze, dzięki temu komfort pracy staje się znacznie wyższy. Byłeś w sytuacji gdy cienkopis przerywał?, kalkulator błędnie zliczał, czy też korektor źle zamazywał? Przykładów jest bez liku, aczkolwiek nikt nie przykłada dużej uwagi co do zakupu tych mało na pierwszy rzut oka artykułów, a jednak jak okazuje się w późniejszym czasie mających znaczny wpływ na naszą prace produktów.
Bezustannie przy wyborze kierujemy się ceną, jaka przecież może być różnica podczas zakupu obwolut na dokumenty? Z jakiego powodu jeden sprzedawca ma transport po 8 zł a drugi po 13 zł? Mało kto się nad tym zastanawia, wybór spada przeważnie na towar tańszy. Aczkolwiek łatwo można zrozumieć, że zgrzewka koszulek w firmie która na pierwszy rzut oka wydaje się tańsza, jest artykułem gorszym. Raz że w paczce może być przykładowo 10szt, czy 100szt. Po drugie Obwoluty mogą być groszkowe czy też krystaliczne, nawet grubość obwoluty może okazać się naszą zgubą, kto bowiem nie denerwował się próbując rozszerzyć zlepioną ze sobą cienką koszulkę, aby włożyć do środka dokumenty? Grubsze koszulki rozwiązują ten kłopot, a poniektóre mają nawet wcięcie ułatwiające odchylanie ich. Ceny czasami są niewielkie, ale ich jakość odbiega od siebie w widoczny sposób. Niektórzy producenci specjalnie nie wymieniają wszystkich cech danego produktu, żeby udaremnić klientowi prawidłowe porównanie artykułów z drugim dostawcą. Stąd tak ważne jest, by podczas zakupu materiałów biurowych przeznaczyć trochę więcej czasu i sprawdzić dokładnie co oferuje konkretny dostawca.
Z pewnością trudno jest każdy produkt pieczołowicie sprawdzać, a w dodatku wiele cech towarów jest nam nieznanych. Mało kto ma wiedzę, że nabywając niszczarkę są tam oznaczenia DIN, których zadaniem jest oznaczenie bezpieczeństwa, które gwarantuje to urządzenie. Przykładów jest bez liku, jednak bez odpowiedniego przeanalizowania, wybór na pierwszy rzut oka nietrudny, może okazać się fatalny i dodać nam wielu problemów.
Dobrze jest także sprawdzić czy sprzedawca nie nalicza sobie nieuczciwych kosztów za płatności online typu przelewy24 czy inne. Wiele firm bowiem automatycznie nalicza sobie większą prowizję, gdy klient dokonuje płatności poprzez te platformy (chcąc przez to przekazać koszty prowizji opłat, które musi sam zapłacić na klienta).
Dlatego przed dokonaniem zakupu sprawdź czy sprzedawca oferujący najmniejsze ceny rzeczywiście działa sumiennie i nie ma ukrytych opłat, a jego towar jest wysokiej jakości. http://www.biuro24.net
Reklama