Spawacz/ Hydraulik/ Ślusarz - PRACA W NIEMCZECH od zaraz

1 PLN

Zdjęcia:

Firma: Active Medica Personal
Miejscowość: Biała Podlaska
Ulica: ul. Terebelska 67a
E-mail: praca@abcwork.eu
Telefon: 123456789
Strona WWW: www.activemedica.eu

dodano: 2016.08.03
ważne do: 2024.07.02

Szczegóły ogłoszenia:

Dlaczego Active Medica Personal:

Certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
Jesteśmy już 5 lat na rynku
Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
Pomogliśmy już wielu kandydatom

Oferujemy:
Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
Zakwaterowanie
Stałą opiekę polskiego koordynatora
Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:
Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku
Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
Wykształcenie kierunkowe
Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Active Medica Personal Sp. z o.o., Sp.k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”
Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.