PRACA NA STANOWISKU MAGAZYNIERA W NIEMCZECH

Firma: HR NAVIGATOR
Miejscowość: Kraków
E-mail: kinga.ryniewicz@hrnavigator.com.pl
Telefon: 789 443 449

dodano: 2021.10.13
ważne do: 2024.10.12

 Praca dla Magazynierów bez doświadczenia i znajomości języka niemieckiego!

OFERUJEMY:
•    Zarobki 1300-1700€ NETTO/miesiąc (ok.6-7,5 tys zł)
•    Zapewniony dojazd dom-praca-dom
•    Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie (pełne wyposażenie)
•    Wi-Fi (darmowe)
•    Po 3 miesiącach zwracamy koszty podróży!
•    Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
•    Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
•    Zmiana dzienna oraz nocna
•    Koordynacja dojazdu z Polski do Niemiec
•    Praca w polskim zespole
•    Możliwość nadgodzin
•    Wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
OPIS STANOWISKA:
•    Załadunek i rozładunek paczek kurierskich
•    Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, w tym utrzymanie porządku w magazynie
WYMAGANIA:
•    Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

KONTAKT:
789 443 449
kinga.ryniewicz@hrnavigator.com.pl