Niemiecka firma poszukuje doświadczonych pracowników produkcji.

0 PLN do negocjacji

Zdjęcia:

Firma: Persona-Direktservice
E-mail: info@persona-direktservice.pl
Telefon: 571255502
Strona WWW: www.persona-direktservice.pl

dodano: 2015.04.29
ważne do: 2024.07.29

Niemiecka firma z oddziałem we Wrocławiu zaprasza zainteresowane osoby do podjęcia współpracy i zatrudnienia w zawodzie Tokarza.
Jesteśmy niemiecką firmą zatrudniającą pracowników w branży przemysłowej, jak i budowlanej na terenie Republiki Federalnej Niemiec. Współpracujemy z niemieckimi inwestorami oraz instytucjami.
Zakres obowiązków:
  • Programowanie i obsługa tokarki
  • Montaż i centrowanie elementów na maszynie
  • Dobór odpowiednich narzędzi
  • Obróbka zgodnie z dokumentacją
  • Ustawienia parametrów, wprowadzanie korekt
  • Kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją

Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum 5 letniego doświadczenie w branży
  • Preferowani kandydaci w wieku od 28 do 37 lat
  • Umiejętność wykonywania ręcznych prac obróbczych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość prac tokarsko-ślusarskich
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami, elektronarzędziami i przyrządami pomiarowymi
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własny środek transportu
  • Rzetelność, dokładność
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – stawki godzinowe, regularne płatności
  • Zakwaterowanie (prywatne pensjonaty, pokoje 2-3 osobowe)
  • Opiekę biura
Jak aplikować: należy przesłać swoje CV w języku polskim lub niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem oraz ewentualnie inne dokumenty (uprawnienia, świadectwa pracy, referencje, itp.) na maila info@persona-direktservice.pl

Biuro na terenie Polski czynne od pn. do pt. w godz. 8-16
tel. 571-25-55-02