Dzisiaj jest: 16.2.2019, imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
Ogłoszenie:

Biuro Rachunkowe KAWECCY – Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź.

dodano: 2015.11.04 ważne do: 2019.05.02 wyświetleń: 139
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Jeśli prowadzisz własną firmę, nie znasz się na księgowości, nie zatrudniasz księgowej, nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć współpracę z biurem rachunkowym. Dla wielu podatników otwierających własny interes, kwestie księgowe często przyprawiają ich o bóle głowy. Sumienne i terminowe rozliczanie się z podatków odgrywa jednak kluczową rolę i rzutuje na aktualną sytuację finansową przedsiębiorstwa. Księgowość jest fundamentem każdej firmy. Prowadzenie księgowości to przede wszystkim prawidłowe rozliczenia podatkowe oraz stałe monitorowanie finansów przedsiębiorstwa. Bez odpowiednich rozliczeń, przedsiębiorstwo jest narażone na konsekwencje finansowe i ponadprogramowe wydatki, które mogą nie tylko uszczuplić stan pieniędzy w kasie ale i negatywnie wpłynąć na reputację firmy.

Nasze Biuro Rachunkowe Będzin KAWECCY s.c. pomaga firmom rozwiązać te skomplikowane problemy.

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów (KPiR), ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, doradztwo podatkowe, kadry i płace.

Obsługujemy firmy transportowe i spedycyjne, motoryzacyjne, budowlane, finansowe, medyczne, usługowe, handlowe, projektowe, sklepy internetowe i wiele innych.

Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Wojkowice, Siemianowice Śl. Radzionków, Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice i nie tylko.

PROMOCJA:
KAŻDEJ NOWEJ FIRMIE ROZPOCZYNAJĄCEJ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ LUB ZMIENIAJĄCEJ BIURO RACHUNKOWE PROPONUJEMY OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ 2 MIESIĄCE GRATIS.

Pomagamy odzyskać podatek z zagranicy z takich krajów jak:
Niemcy,
Wielka Brytania,
Holandia.

Kaweccy s.c.
http://www.kaweccygroup.pl
Kontakt
Biuro Rachunkowe KAWECCY
ul. Podwale 2, Będzin, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane