Dzisiaj jest: 20.6.2019, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Ogłoszenie:

Księgowy Gdańsk - 20 lat doświadczenia MG Finanse

dodano: 2019.01.29 ważne do: 2020.01.24 wyświetleń: 187
Szczegóły ogłoszenia:
Biuro Rachunkowe Gdańsk MG-Finanse zajmuje się prowadzeniem księgowości, sporządzaniem zeznań, deklaracji i umów. Obsługuje również kadry i płace. Nasze działania docenili klienci z całej Polski. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, obsługując klientów działających w wielu branżach. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie. Nasz zespół zajmuje się nie tylko księgami, ale także wskazuje najlepsze drogi i praktyki pod względem prawnym.

Wraz z naszą pomocą nasi klienci przeszli pozytywnie proces weryfikacji i rozliczania projektów unijnych. Do dziś pomagamy im w utrzymaniu wszelkich formalności w należytym porządku. Księgowość Gdańsk zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie wypełniania wszelkich niezbędnych dokumentów oraz doradztwa.

Stale zdobywamy nową wiedzę, by być na bieżąco ze stale zmieniającymi się regulacjami prawnymi. Właściwie przeprowadzona optymalizacja wymaga dobrej znajomości prawa, którą my posiadamy. Warto zaufać specjalistom w swojej dziedzinie. Jesteśmy zawsze otwarci na współpracę. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Jako eksperci w dziedzinie księgowości staramy się utrzymać wysoki poziom usług, a przy tym miłą atmosferę współpracy. Dlatego właśnie księgowość Gdańsk MG-Finanse to najlepszy wybór dla Ciebie i Twojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu:

https://mg-finanse.pl
biuro.godlewski@gmail.com
600 850 640
Kontakt
MG-Finanse
ul. Ul. Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane