Dzisiaj jest: 15.11.2018, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda
Ogłoszenie:

Nieruchomości komercyjne

dodano: 2016.03.28 ważne do: 2019.04.27 wyświetleń: 119
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
CAPITAL PROPERTY - szeroki wybór nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych w Trójmieście

Jesteś początkującym przedsiębiorcom, który szuka nowych powierzchni, żeby rozwinąć swój biznes? Potrzebujesz kupić lub wynająć powierzchnię produkcyjną, magazyn, halę, biuro, powierzchnię sklepową, magazynową lub budynek wielkopowierzchniowy? Nie orientujesz się w lokalnym rynku nieruchomości komercyjnych? Skorzystaj z usług CAPITAL PROPERTY Commercial & Housing!

Jesteśmy firmą, która na trójmiejskim rynku istnieje od ponad 10 lat.
Zajmujemy się zarówno wynajmem jak i poszukiwaniem atrakcyjnych nieruchomości komercyjnych do zakupu dla inwestorów indywidualnych oraz gruntów inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych.
CAPITAL PROPERTY współpracowało już z tak znanymi markami jak: Tiger Gym, Lpp, Carry, Douglas, Panattoni, ING Bank, Credit Agricole, Ge Money Bank, Getin Bank, Bank BPH.

Doświadczenie pracowników zdobywane od ponad 10 lat, ich wiedza, umiejętności, różnorodne charaktery i zainteresowania, sprawiają, że praca to również pasja, co znacznie wpływa na jakość świadczonych usług.

W ciągu ostatniej dekady firma wypracowała bliskie relacje z wieloma firmami, deweloperami, wynajmującymi oraz pośrednikami, co pozwoliło nam na śledzenie sytuacji rynkowej pod względem oczekiwań transakcyjnych.

Wykwalifikowany zespół potrafi bezbłędnie rozpoznać aktualny momentu cyklu, w jakim znajduje się obecnie rynek. Umiejętność ta jest niezbędna, kiedy klientowi zależy na wybraniu odpowiedniego momentu zakupu bądź sprzedaży nieruchomości.

CAPITAL PROPERTY świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, wynajmu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych na rynku trójmiejskim.

Zapraszamy do kontaktu:

Capital Property - http://www.capitalproperty.pl

ul. Al. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk
tel: 784 516 212
e-mail: biuro@capitalproperty.pl
Kontakt
Biuro Capital Property
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane