Dzisiaj jest: 23.3.2019, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Ogłoszenie:

Kontenery na odpady Warszawa

dodano: 2016.04.10 ważne do: 2019.04.05 wyświetleń: 148
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Wywóz śmieci i wszelkiego rodzaju odpadów powinien odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami i z troską o środowisko naturalne. Najlepiej powierzyć to zadanie specjalistom, korzystając z oferty firmy RIM.

Nasza firma istnieje na rynku od 2006 roku, a zatem możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i szerokim gronem usatysfakcjonowanych klientów. Proponujemy między innymi odbiór odpadów przemysłowych w Warszawie i okolicznych miastach. Współpracujemy ze współdzieleniami mieszkaniowymi i podmiotami gospodarczymi. Po odebraniu odpadów od klientów sortujemy je, co daje możliwość odzyskania surowców wtórnych. Podejmujemy się także wywozu gruzu w Warszawie i okolicznych miejscowościach, na przykład Łomiankach i Piasecznie. Firma RIM gwarantuje wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie, jak również korzystne warunki cenowe. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy także osoby, które zdecydowały się zakupić kontenery na odpady w Warszawie.

Zachęcamy do wejścia na stronę internetową firmy RIM, w celu przeczytania referencji, jakie przyznali nam dotychczasowi klienci.
Kontakt
Wywoznieczystosci.net
woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane