Dzisiaj jest: 22.2.2019, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Ogłoszenie:

Komornik sądowy

dodano: 2016.04.20 ważne do: 2019.04.15 wyświetleń: 169
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Egzekucja komornicza bywa niezbędna do wyegzekwowania postanowień sądu. Jeżeli zależy Ci na szybkim i sprawnym zakończeniu postępowania, to zapoznaj się z ofertą Kancelarii Komornika Sądowego przy SR Warszawa-Wola Andrzeja Lisa.

Komornik może wszcząć postępowanie w oparciu o wniosek złożony przez wierzyciela. Na stronie kancelarii znajdują się wzory ułatwiające właściwe przygotowanie wniosku w przypadku sprawy o świadczenie alimentacyjne i w sprawie KM, a także wniosku o poszukiwanie majątku dłużnika. Komornik w zależności od charakteru sprawy podejmuje na przykład takie metody egzekucji jak egzekucja z kont bankowych i wynagrodzenia za pracę, a także egzekucja nakazu wydania rzeczy ruchomej i dokumentu bądź nieruchomości. Skuteczność podjętych działań uzależniona jest między innymi od kompetencji i doświadczenia komornika, dlatego możemy zagwarantować wykonanie każdego zadania na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii każdego, komu potrzebny jest dobry komornik z Warszawy. Wszelkie pytania można przesyłać za pośrednictwem formularza, który dostępny jest na stronie internetowej.
Kontakt
Kancelaria Komornika Sądowego
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane