Dzisiaj jest: 13.12.2018, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Ogłoszenie:

HS Solutions szkolenie bhp wrocław

dodano: 2016.08.09 ważne do: 2019.11.07 wyświetleń: 113
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Firma BHP "Health and Safety Solutions" świadczy profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w obszarze obowiązków, które wynikają z przepisów BHP.
hssolutions.com.pl
Głównym celem naszej korporacji jest poprawa warunków pracy, przeprowadzanie szkoleń, kształcenie i edukowanie w ramach Bezpieczeństwa Higieny Pracy. Jako firma staramy się poszukiwać zaawansowanych rozwiązań, prekursorskich technik kształcenia, chcąc ustanawiać kolejne horyzonty w tym obszarze. Za punkt honoru ustanowiliśmy sobie adekwatne, kompetentne przeszkolenie naszych klientów. Organizowane przez nas szkolenia BHP cechują się szeroką gamą informacji oraz dbałością o detale, dopasowanym zarówno do bieżących wymogów prawnych, jak i poprawienia bezpieczeństwa pracowników przedsiębiorstw. Świadczymy co więcej fachowe doradztwo BHP, w każdym jego zakresie. Zasadniczym obszarem prowadzonych przez nas działań jest Wrocław i okoliczne miejscowości.

Na tle innych firm wyróżnia nas elastyczność i zróżnicowanie świadczonych usług, co pozwala na dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta, nienarzucony z góry cennik usług.
Kontakt
Arkadiusz Malinowski
Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane