Dzisiaj jest: 20.6.2019, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Ogłoszenie:

Biuro Rachunkowe Warszawa Efekta

dodano: 2016.10.21 ważne do: 2019.05.19 wyświetleń: 105
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Wszystkim firmom małym i dużym z terenu warszawskich dzielnic Wilanów, Ursynów i Gocław proponujemy alternatywne rozwiązanie, pozwalające ich właścicielom zaoszczędzić pieniądze i czas - Biuro Rachunkowe Efekta. Świadczymy najwyższej jakości, profesjonalne usługi rachunkowe, zarówno z zakresu szeroko pojętej księgowości, jak i kadr oraz płac. To się naprawdę opłaca! Oferujemy przystępne ceny, indywidualne podejście do każdego klienta, zrozumienie specyfiki firmy i dostosowanie zakresu usług do jej potrzeb i oczekiwań. Mamy długoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze rachunkowej różnego typu przedsiębiorstw. Znamy specyficzne zasady działalności handlowej, usługowej, jak i produkcyjnej.
Powierzając nam obsługę swojej firmy, możesz być spokojny o rzetelność naszej pracy. Z chwilą podjęcia współpracy przejmujemy pełną odpowiedzialność za wszelkie rozliczenia zarówno z ZUS, jak i z urzędem skarbowym.
Mottem Biura Rachunkowego Efekta jest dbałość o czas i terminy klientów oraz o maksymalne ułatwienie im pracy. W tym celu dostosowujemy nasz czas do ich potrzeb. Ustalamy konkretne terminy spotkań, również po południu i wieczorem, w dogodnym miejscu. Nie wykluczamy też możliwości odbioru dokumentów w jego siedzibie. Do obsługi firmy wyznaczane są konkretne osoby, z którymi klient ma stały kontakt, telefoniczny i mailowy.
Naszą inicjatywą są nieodpłatne spotkania, na których przekazujemy informacje, jak założyć działalność gospodarczą. Przybliżamy zainteresowanym przebieg jej rejestracji i wyjaśniamy, w jaki sposób prawidłowo wypełnić deklaracje oraz jakie niezbędne dokumenty należy przygotować. Uczestnikom spotkania oferujemy darmowe poprowadzenie spraw księgowo-kadrowych przez pierwszy miesiąc dla nowo założonej firmy.
Biuro Rachunkowe Warszawa Efekta http://efekta.waw.pl
Kontakt
Tomasz Efekta
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane