Dzisiaj jest: 4.8.2020, imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
Ogłoszenie:

Negocjacje biznesowe

dodano: 2020.02.05 ważne do: 2020.08.30 wyświetleń: 2
Szczegóły ogłoszenia:
BTiUI PROFINO oferuje pomoc w każdego rodzaju negocjacjach krajowych i zagranicznych.
Celem takich negocjacji handlowych jest np.: - zdobycie kontraktu, - podpisanie umowy z klientem, - uzgodnienie ceny produktu lub osiągnięcie innej korzyści finansowej - zakup i sprzedaży maszyn, urządzeń, pojazdów; - dostawa towarów i usług;
Skuteczność naszych usług gwarantuje: - obecność naszych przedstawicieli w prawie każdym państwie UE; - znajomość miejscowych realiów i zwyczajów; - perfekcyjna znajomość języków (nasz zespół to zawodowi tłumacze);
Nasze biuro pomaga osiągnąć Państwa cele, dla nas liczy się tylko sukces klienta.
Chcesz ponegocjować najlepsze dla Ciebie stawki w biznesie, ale słabo Ci idzie? Możemy załatwić to za Ciebie! Pomagamy również w kontaktach biznesowych, które wymagają znajomości języka obcego. Dzięki nam wiecie co podpisujecie, o czym jest mowa w dokumencie, co mówi Wasz kontrahent.
W przypadku negocjacji cenowych oferujemy rozliczenie prowizyjne - masz pewność, że płacisz tylko za skuteczne negocjacje.
Wystawiamy faktury VAT.

ZAPRASZAMY do skorzystania z naszych usług!

Polecamy wygodny kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie: http://www.profino.pl FACEBOOK: BTiUIProfino INSTAGRAM: profino.biuro tel. 605-883-533 Jeśli natomiast chcesz nas odwiedzić w biurze prosimy o wcześniejsze umówienie terminu.

PROFINO – PROFESJONALNIE I NOWOCZEŚNIE
Kontakt
Profino
ul. Nowa 32, 88100 Inowrocław ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.profino.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane