Dzisiaj jest: 17.2.2019, imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Ogłoszenie:

Nowe mieszkania Gdańsk Osiedle Hiszpańskie

dodano: 2015.12.20 ważne do: 2019.05.19 wyświetleń: 149
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Hiszpańskie osiedle wyróżnia się z pośród innych, cechuje się nowoczesną architekturą , funkcjonalnym wnętrzem oraz najwyższą jakością wykończenia.

Dzięki wyższemu standardowi mieszkańcy mają do dyspozycji windy cichobieżne, skomunikowane bezpośrednio z halą garażową, komórki lokatorskie jak również naziemne miejsca parkingowe.

Osiedle charakteryzuje przemyślana i profesjonalnie zaprojektowana przyjazna infrastruktura, nawiązująca do akcentów hiszpańskich.

Dla dzieci i młodzieży przewidziany jest atrakcyjny plac zabaw, boisko wielofunkcyjne, urządzenia fitness na świeżym powietrzu oraz zielone tereny rekreacyjne będące miejscem rodzinnych spotkań i sąsiedzkiej integracji w otoczeniu zieleni.

Na osiedlu zaprojektowane zostały kawalerki, mieszkania dwupokojowe oraz trzypokojowe. Można wybierać wśród różnorodnych projektów, m.in. przewidujących salon z aneksem kuchennym lub wydzielone pomieszczenie kuchni.

Jako zespół fachowców, oferujemy Państwu profesjonalną obsługę przy wyborze mieszkania jak i podczas całego procesu zakupowego: od wybrania nowego mieszkania, poprzez rozmowy z bankami po podpisanie Umowy Deweloperskiej.

Poniżej znajduje się link do filmu przedstawiającego Hiszpańskie Osiedle.

https://www.youtube.com/watch?v=n2OnjLh5pi8

By dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszą stronę www.osiedlehiszpańskie.pl .
Możliwy również kontakt za pomocą poczty elektronicznej biurosprzedazy@osiedlehiszpanskie.pl
oraz pod numerem telefonu +48 58 303 29 58
Kontakt
Biuro Hiszpańskie
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane