Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny
Ogłoszenie:

Pomoc drogowa, holowanie samochodów itp.

dodano: 2016.11.18 ważne do: 2018.12.18 wyświetleń: 62
180 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zaproszamy do współpracy w zakresie transportu samochodów / pomocy drogowej

Ofertę tę kierujemy do firm zajmujących się pomocą drogową, warsztatów samochodowych, firm oferujących pojazdy zastępcze, wypożyczalni, a także innych podmiotów i osób, które mogą mieć potrzebę holowania / transportowania samochodów.

Nasz firma prosperuje od wielu lat dzięki czemu mamy ogromne doświadczenie (zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze).
W tej dziedzinie mamy duże doświadczenie, dlatego też szukamy możliwości rozwoju, czyli dodatkowych zleceń, np. jako podwykonawca.

Jesteśmy firmą lojalną wobec zleceniodawców, dlatego też wykonując usługę transportową jako podwykonawca, nie przekazujemy naszych ulotek Klientom, nie odbieramy Klientów naszym zleceniodawcom.

Oferta nasza skierowana jest zarówno do małych podmiotów, jak i potentatów w tej branży. Jeżeli ktoś z Państwa będzie miał pomysł na rozszerzenie naszej współpracy (np. realizacja zleceń jako podwykonawca, również na powierzonym sprzęcie), to jesteśmy chętni do rozmów.


Nasza siedziba znajduje się w Koninie, w obszarze głównych szlaków komunikacyjnych Polski, z jednej strony usytuowana jest autostrada A2 i droga krajowa nr 92 oraz droga krajowa nr 25
Kontakt
Grunt- Pol
ul. Poznańska 23, Konin, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane