Dzisiaj jest: 17.2.2019, imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Ogłoszenie:

Strony internetowe w wordpress - hauerpower

dodano: 2016.06.08 ważne do: 2018.10.26 wyświetleń: 48
1 599 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Strony internetowe to nowoczesne narzędzie marketingowe, które powinno być jak najlepiej zaprojektowane. Tworzenie stron internetowych w studio Hauerpower z Krakowa to proces wieloetapowy, który powtarzany jest do osiągniecia celu - finalnego projektu, który spełnia oczekiwania Klientów, grupy docelowej oraz spełnia założenia biznesowe. Aby sprostać tym założeniom projektowana strona www powinna być jak najlepiej dopasowana do indywidualnych potrzeb grupy docelowej. W tym celu w studio prowadzone są na etapie przyjęcia zlecenia różnego typu :
  • testy użytecznośc,
  • testy A/B,
  • opracowywane są makiety funkcjonalności każdego elementu strony internetowej.

Dzięki takim zabiegom studio Hauerpower oraz Klient ma pewność że tworzona strona internetowa będzie w 100% spełniać postawione jej zadania i sprowadzać drogą internetową nowych Klientów oraz profejsonalnie reprezentować firmę w internecie.

Technicznie strony internetowe projektowane są w oparciu o system cms wordpress oraz najnowsze rozwiązania html5 oraz css3. Każda strona dopasowana jest do urządzeń mobilnych - to właśnie na nich obecnie skupia się praca w projektowaniu stron ponieważ Ci użytkownicy przejmują większość z liczby użytkowników internetu.

Idealnie dopasowana strona internetowa jest gwarancją:
  1. zrozumienia przez odbiorcę,
  2. dobrania środków przekazu oraz stylu,
  3. dotarcia do odbiorcy z informacjami których szuka,
  4. odpowiedzą na potrzeby użytkownika.
Projektowaniem stron internetowych studio zajmuje się już od ponad 9 lat, w tym czasie realizując zlecenia dla firm małych i średnich, tworząc dla nich głównie strony firmowe, ofertowe, rozbudowane i produktowe.

Każda z tworzonych stron www to kreatywne, unikatowe podejście poparte przemyślanymi rozwiązaniami i współgrającymi ze sobą elementami, z których jeden wynika z drugiego, tak by strona internetowa stanowiła jedną całość.

zapraszamy.
studio tworzenia stron - hauerpower
Kontakt
hauerpower tworzenie stron
ul. Ul. Kalwaryjska 69 lok 9, 30-504 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane