Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Dziennikarz/ dietetyk poszukiwany

1 800 PLN
W związku z rozwojem firmy poszukujemy dietetyka/ konsultanta do tworzenia artykułów na nasze serwisy internetowe :
Dietetyk/ Doradca
Zakres obowiązków:
  • tworzenie i redagowanie artykułów prasowych o tematyce: diety, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna
  • opracowanie strategii powstających serwisów, ustalanie tematyki
  • tworzenie planów żywieniowych
Wymagania:
  • obszerna wiedza z zakresu zdrowego odżywiania
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, biologia, chemia i pochodne)
  • zainteresowanie aktywnością fizyczną
  • lekkie pióro
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie dziennikarskie
  • rzetelność
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie efektywnościowe (za artykuł)
  • publikacje w kilku najlepszych serwisach branży dietetycznej
  • udział w ogólnopolskim projekcie budowania świadomości zdrowego odżywiania
  • możliwość pracy zdalnej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.
Kontakt
Maja Zych
woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)