Dzisiaj jest: 23.8.2019, imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Ogłoszenie:

Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

dodano: 2018.10.01 ważne do: 2019.09.26 wyświetleń: 49
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma realizuje usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, pamiętając o indywidualnych potrzebach każdego kierowcy.
Możemy zająć się określonym autem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej klasy auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od wielu lat specjalizujemy się w holowaniu samochodów różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres udostępnianych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od aktualnych oczekiwań naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na względzie określone usterki. Warto nadmienić, że nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się niejednego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele większych firm, ponieważ możemy dopasować usługę do potrzeb klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Kontakt
Lidia Buda
Poznań ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane