Dzisiaj jest: 16.4.2024, imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina
Ogłoszenie:

Praca opiekuna osób starszych czeka na Ciebie!

dodano: 2015.07.29 ważne do: 2024.07.06 wyświetleń: 1425
5 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Miejsce zlecenia: okolice Lüneburgu
Szukasz pracy jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas!
Pani Alfreda ma 80 lat, zarówno w domu jak i na zewnątrz chodzi sama przy balkoniku, ale potrzebuje asekuracji. Jest po udarze mózgu.
Obowiązki:
Obowiązki to zarówno pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego jak i pomoc seniorce w codziennych czynnościach: dbanie o higienę, pomoc w ubieraniu, poruszaniu się.
Wymagania:
Opiekunka musi być osobą z dobrą znajomością języka.
Konieczne jest posiadanie doświadczenia oraz braku nałogów. Mile widziane czynne prawo jazdy oraz referencje.
Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie.
Dobre stawki: do 1500 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6714 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
Kontakt
GoWork
ul. Ul. św. Rocha 5, lok.205, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.gowork.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane