Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Poszukujemy kobiet do pracy w charakterze opiekunki

5 000 PLN do negocjacji
Miejsce zlecenia: okolice Luksemburgu, wyjazd od 1 września na 2 – 3 miesiące
Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie w opiece, zgłoś się do nas.
Opieki potrzebuje Pani Gertruda lat 78 (58 kg i 155 cm wzrostu), mieszkająca wraz z mężem w domu, w okolicach Luksemburgu. Seniorka potrzebuje pomocy i wsparcia przy wstawaniu i siadaniu, korzysta z wózka inwalidzkiego. Cierpi na demencję, osteoporozę, jest też cukrzykiem.
Obowiązki:
Głównie to pomoc podopiecznej przy ubieraniu się i rozbieraniu, , pomoc w czynnościach toaletowych i higienicznych. Opiekunka będzie również towarzyszyć Pani w wizytach u lekarza.
Dodatkowo będzie to prowadzenie domu: gotowanie, prasowanie, pranie, zakupy, sprzątanie domu.
Wymagania:
doświadczenie
dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
mile widziane prawo jazdy
brak nałogów
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym
Oferujemy:
odprowadzane składki emerytalno – rentowe
ubezpieczenie
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6706 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205

Kontakt
GoWork
ul. Ul. św. Rocha 5, lok.205, 15-785, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.gowork.pl