Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Potrzebna opiekunka dla Pani Marii

5 000 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Miejsce zlecenia: okolice Ettlingen
Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Marii (82 lata, 60 kg, 165 cm wzrostu, III stopień opieki). Jest po udarze przez co jest sparaliżowana i niesamodzielna, korzysta z wkładek oraz pielucho majtek ponieważ ma problemy z nietrzymaniem moczu.
Obowiązki:
Opiekunka będzie głównie zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa domowego: robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie oraz sprzątanie domu.
Dodatkowo: kąpiele, zmiana pielucho – majtek, pomoc w ubieraniu oraz czuwanie w nocy.
Wymagania:
komunikatywna znajomość języka,
doświadczenie z osobami chorymi i starszymi
oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki
mile widziane referencje oraz prawo jazdy

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie
legalne i stabilne zatrudnienie
wysokie zarobki (do 1500 euro netto miesięcznie)
darmowe wyżywienie w miejscu pracy
zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec
zdobycie cennego doświadczenia w opiece

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6713 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
Kontakt
GoWork
ul. Ul. św. Rocha 5, lok.205, 15-785, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.gowork.pl