Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Opiekunka dla starszej Pani Hedwig od 01.09 Bergkamen

4 400 PLN
Centrum pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki całodobowej oraz drobnych prac porządkowych.

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STARSZEJ PANI

Opis zlecenia:
• Pani
• 90 lata
• 58 kg
• 158 cm
• Porusza się na wózku inwalidzkim
• Demencja
• Alzheimer
• Nie trzyma moczu

Podopieczna jest starszą miłą osobą, lubią ręczne prace artystyczne. Bywa zdezorientowana. Mieszka sama w domku wielorodzinnym.

Zakres obowiązków:
• kompleksowa opieka
• pomoc w higienie ciała
• pomoc w gospodarstwie domowym
• gotowanie
• pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
• zakupy

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu DOBRYM
• doświadczenie w opiece
• miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• legalną pracę
• bezpieczeństwo zatrudnienia
• wynagrodzenie 1100 Euro netto
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zwrot kosztów przejazdu

TERMIN ROZPOCZĘCIA: 01.09.2015
MIEJSCE PRACY: Bergkamen

Kontakt
Centrum Pracy 24
ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1/2, 44-121 Gliwice ( Pokaż na mapie)