Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Praca dla PIELĘGNIARKI- Wielka Brytania

0 PLN
Agencja Pośrednictwa Pracy Veritas poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Wielkiej Brytanii:

Wykwalifikowanych Pielęgniarek

Zakres obowiązków:
- wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z posiadanymi kompetencjami oraz zasadami etyki zawodowej,
- realizowanie opieki pielęgniarskiej wg ustalonego planu i aktualnego stanu pacjenta oraz zleconego programu diagnostyczno – leczniczego,
- świadczenie bezpośredniej opieki osobom hospitalizowanym poprzez pomoc w osiąganiu zdolności do samodzielnego zaspokajania potrzeb biologicznych, psychicznych, społecznych i kulturowych oraz współdziałanie w medycznych zabiegach diagnostycznych i leczniczych,
- współpraca z personelem szpitalnym,
- prowadzenie dokumentacji zgodnie z zobowiązującymi aktami prawnymi

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość zależna od doświadczenia i zdobytych kwalifikacji)
- zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1/B2 (wymóg konieczny!) oraz chęć kontynuacji nauki języka
- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
- wykształcenie wyższe pielęgniarskie (licencjat / magister) lub dyplom pielęgniarki/położnej
- doświadczenie w pracy na ww. stanowisku, mile widziane doświadczenie zdobyte w Wielkiej Brytanii, oraz zarejestrowanie w NMC
- chęć podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii na dłuższy okres czasu

Zainteresowanych kandydatów prosimy oprzesłanie swojego CV wjęzyku polskim i angielskim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podającwtemacie stanowisko pracy.

E-Mail: a.kosierkiewicz@veritasdp.pl
tel. +48535228 744
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko zwybranymi kandydatami.

Kontakt
Veritas
Wrocław ( Pokaż na mapie)