Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Praca w Anglia Opieka

8 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Obowiązki :
- sprawowanie opieki nad podopiecznymi poprzez wsparcie w codziennych czynnościach .

Czytaj więcej: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:xNSAUf-In1oJ:praca.gratka.pl/oferta/1300-euro-opiekunka-opiekun-osob-starszych-w-niemczech-2824013.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-b

WYMAGANIA:
- dobra znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w opiece nad osoba starszą i/lub niepełnosprawną. Mile widziane referencje,
- zapraszamy do współpracy osoby cechujące się łatwością nawiązywania kontaktów, cierpliwością i życzliwością wobec podopiecznych, osoby z pogodnym usposobieniem

ZAPEWNIAMY:
- legalne zatrudnienie umowa angielska,
- atrakcyjne zarobki ustalane indywidualnie z każdą zatrudnianą opiekunką / opiekunem,
- możliwość nawiązania stałej współpracy,
- wsparcie i pomoc ze strony pracowników i koordynatora
Kontakt
Workcare24
ul. Al. Solidarnosci 115/2, Warszawa ( Pokaż na mapie)