Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Ogłoszenie:

Konsultant Telefoniczny

0 PLN

InterKadra jest Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy , wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Centrum Poznania

Obowiązki:

- Obsługa połączeń wychodzących (projekt sprzedażowy)

- Kompleksowe przedstawianie oferty potencjalnym Klientom

- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

- Dobra obsługa komputera

- Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne

- Dobra dykcja, płynne formułowanie oraz przekazywanie myśli

Oferujemy:

- Pracę na podstawie umowy zlecenia

- Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + premie sprzedażowe

- System szkoleń przygotowujących do pracy

- Pracę w elastycznym grafiku od poniedziałku do piątku

- Pracę w systemie II zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres konsultant.poznan@interkadra.pl  z dopiskiem w  temacie wiadomości: KT/PO.

Kontakt
InterKadra
Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)