Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Szef linii produkcyjnej we Francji

7 310 PLN
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH pracowników produkcji z językiem francuskim
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa
Miejsce pracy: Francja
Wymagania
Posiadasz udokumentowane doświadczenie w zarządzeniu grupą pracowników linii produkcyjnej?
Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe frontowe?
Znasz język francuski w stopniu komunikatywnym?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań to JESTEŚ NAM POTRZEBNY
Obowiązki
DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:
Zarządzanie ekipą linii produkcyjnej
• Kontakt z kierownictwem francuskojęzycznym
• Prowadzenie wózka widłowego frontowego
• Rejestracja palet
• Dbanie o porządek na linii produkcyjnej
• Weryfikacja przestrzegania zasad BHP
Mile widziane
Posiadasz samochód i możesz nim wyjechać do pracy

Oferujemy
PROPONUJEMY CI:

• Polską umowę o pracę na pełen etat
• Odprowadzanie składek ZUS od 4055 PLN brutto
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach (Jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt )
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)
• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania
• Opiekę rzecznika pracownika
• Wynagrodzenia 10,50 euro brutto/h
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV na pracazagranica@workexpress.pl

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.
Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.
POLECAJ I ZARABIAJ
Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN. Wejdź na http://workexpress.pl/polecaj-pracownikow/ i wypełnij formularz - szczegóły premiowania poleceń są dostępne na stronie organizatora.
Kontakt
Work Express
ul. Ul. Murckowska 14, Katowice ( Pokaż na mapie)