Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Ogłoszenie:

Praca dla managera w Rezydencji 5 Dębów w Międzyzdrojach

0 PLN do negocjacji
Ośrodek Wypoczynkowy Rezydencja 5 Dębów w Międzyzdrojach poszukuję managera do zarządzania hotelem na 80 osób.

Zakres obowiązków:

• organizacja pracy i zarządzanie pracownikami hotelowymi
• koordynacja codziennego funkcjonowania obiektu (restauracja, recepcja, pokoje)
• dbałość o stan techniczny obiektu
• budowanie renomy hotelu poprzez Tworzenie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku obiektu
• budowanie trwałych relacji z klientami
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• koordynowanie działań administracyjnych i marketingowych - prowadzenia negocjacji handlowych
• planowanie oraz organizacja imprez okolicznościowych i kulturalnych, bankietów oraz konferencji
• pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż i promocja usług hotelowych
• maksymalizowania przychodów ze świadczonych usług
• przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór w tym zakresie nad podległym pracownikami

Warunki do spełnienia:

• wykształcenie w obszarze zarządzania, hotelarstwa, turystyki
• kilkuletnie doświadczenie zawodowe w hotelarstwie, oraz znajomość rynku hotelarskiego
• wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na wysoki standard obsługi gości
• dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego
• obsługa pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym
• umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
• aktualne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• umowę o pracę
• stabilność zatrudnienia
• przyjazne środowisko pracy
• samodzielność w organizacji pracy
• możliwość budowania ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie
• system wynagrodzeń związany z efektywnością i wynikami pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz wyrażają zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w powyższej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, prowadzonego przez Ośrodek Wypoczynkowy „Rezydencja 5 Dębów” . z siedzibą w Międzyzdrojach, ul. Gryfa Pomorskiego 55 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r, nr 101 poz 926, z późniejszymi zmianami). Podanie danych jest dobrowolne. Tym samym oświadczam, iż zostałem poinformowany o prawie do wglądu oraz aktualizacji przedstawionych danych osobowych.
Kontakt
Rezydencja 5 Dębów
ul. Gryfa Pomorskiego 55, 72-500 Międzyzdroje, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)