Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

DEKARZ z doświadczeniem do pracy w Belgii

8 165 PLN
Miejsce pracy: BELGIA POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH DEKARZY BLACHARZY DO PRACY WE BELGII
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Wymagania
doświadczenie na ww.stanowisku w PL i we FR
język francuski na poziomie komunikatywnym (WARUNEK KONIECZNY)
możliwość wyjazdu na projekt własnym samochodem (WARUNEK KONIECZNY)
czytanie rysunku technicznego i planów

Obowiązki
praca z łupkiem naturalnym i sztucznym
pokrycia z cynku, blachy i łupku
umiejętność spawania rynien i narożników
docinanie blachy
czytanie planów
układanie więźby dachowej
położenie poszycia dachowego
praca z nowymi dachami oraz renowacja starych

Mile widziane
ekipa 3-osobowa, w tym jedna osoba z językiem francuskim i jedna z samochodem

Oferujemy
atrakcyjne wynagrodzenie
polską umowę na pełny etat
opiekę koordynatora
możliwość długofalowej współpracy
dodatki za język oraz możliwość wyjazdu własnym samochodem

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz
Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.
POLECAJ I ZARABIAJ
Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 lub 300 PLN. Szczegóły premiowania poleceń są dostępne na stronie organizatora.
Kontakt
Work Service Express
ul. Murckowska 14, Katowice ( Pokaż na mapie)