Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Specjalista ds. sprzedaży! Gorzów Wielkopolski!

0 PLN

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Jobhouse (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów, dynamicznie rozwijającej się firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Obowiązki:
• wprowadzenie marki i sprzedaż produktów,
• nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami,
• kompleksowe i skuteczne prowadzenie procesu sprzedaży zgodnie z polityką firmy,
• badanie lokalnego rynku branżowego,
• monitorowanie i raportowanie działań bieżących
Wymagania:
• umiejętność prowadzenia rozmowy handlowej,
• zaangażowanie, samodzielność i systematyczność w działaniu,
• zdolność ustalania priorytetów,
• ukierunkowanie na wyniki,
• wykształcenie średnie, preferowane wyższe,
• prawo jazdy kat. „B”,
• doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego minimum 2 lata,
• nie wymagana znajomość branży, (mile widziane osoby z FMCG).
Oferujemy:
• umowę o pracę,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
• atrakcyjne warunki finansowe i motywacyjny system wynagradzania,
• możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji,
• szkolenia produktowe

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV oraz na adres warszawa[malpa]jobhouse.pl z podaniem nr ref. PRZE/HAN/POZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

Kontakt
Jobhouse
woj. lubuskie ( Pokaż na mapie)