Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Monter instalacji solarnych - Siegburg

dodano: 2018.06.27 ważne do: 2024.06.22 wyświetleń: 1355
2 700 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla elektryków budowlanch i przemysłowych, na terenie Niemiec.
Aktualnie poszukujemy monterów paneli solarnych.

Lokalizacja: Siegburg, zlecenie od 02.07.18

Obowiązki:
Montaż instalacji solarnych i fotowoltaicznych na płaskich dachach.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscia podwyżki.
• Zarobki: 12,00 € brutto + 60 € netto dziennej diety
(Możliwość negocjacji)!

Dodatkowo 1000€ Premii !
-premia startowa 200€ po trzech dniach pracy
-premia miesięczna w wysokosci 300 €.
-premia roczna 500€

• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym.
• 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy.
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę.
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Opieka polskiego koordynatora.
• 150 € premi za polecenie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie

Wymagania:
• Dobra lub komunikatyna znajomość języka niemieckiego.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne, uprawnienia SEP.
• Zdolność pracy na wyskościach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim. Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17. +49 5242976 0620
Kontakt
sky Personal
ul. Eckendorfer Straße 32, 33609 Bielefeld ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane