Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

PRACA W SZKLARNI PRZY KWIATACH - 9.69€

K&S jest Biurem Pośrednictwa Pracy wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18685
PRACA W SZKLARNI PRZY KWIATACH - 9.69€ BRUTTO
Opis stanowiska:
praca w szklarni przy kwiatach, do obowiązków należeć będzie ścinanie kwiatów, plauzowanie oraz inne prace pielęgnacyjne.

Gwarantujemy:
- stawkę 9.69€ brutto za każdą godzinę pracy,
- legalne zatrudnienie, zakwaterowanie (płatne 88,50€ tygodniowo) i ubezpieczenie zdrowotne (płatne 23€ tygodniowo),
- długoterminową współpracę,
- dojazd do pracy,
- dużą liczbę godzin pracy.

Wymagania:
- cv ze zdjęciem,
- motywacja do pracy,
- dokładność i samodzielność,
- mile widziane prawo jazdy.

Kontakt
K&S
( Pokaż na mapie)