Dzisiaj jest: 18.6.2019, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
Ogłoszenie:

Komplentacja zleceń - Picker

dodano: 2019.01.04 ważne do: 2019.02.03 wyświetleń: 52
Szczegóły ogłoszenia:
Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukuje pracownika na stanowisko:
KOMPLETACJA ZLECEŃ - PICKER
Miejsce pracy: ZAGNAŃSK
WYMAGANIA:
- uprawnienia na wózki widłowe UDT lub prawo jazdy KAT B
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- kompletacja zleceń
- przemieszczanie towarów pomiędzy adresami kompletacji                       
OFERUJEMY:
- wynagrodzenie od 16.00 zł brutto
- praca w godzinach nocnych płatna 100 % więcej niż przewiduje Kodeks Pracy
- umowę o pracę tymczasową – w późniejszym etapie umowę o pracę u Naszego Klienta
- możliwość pracy w weekendy płatne 100%
LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych. Wpisany jest do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11 978.


Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 30, 506 313 583 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@legionck.pl
Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!
Informujemy, że administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34/507 wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 11 978). Dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom LEGION CK Sp. z o.o.) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej LEGION CK Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy LEGION CK Sp. z o.o., – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do LEGION CK Sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody.
Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę LEGION CK Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 
Kontakt
Legion CK Sp. zo.o.
Zagnańsk ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane