Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Ogłoszenie:

Pracownik szklarniowy bez doświadczenia [Hiszpania]

-Dla naszego partnera poszukujemy pracowników szklarniowych do pracy w Hiszpanii (region Almeria). Praca wyłącznie dla kobiet do 30 roku życia.

Oferujemy:
- wynagrodzenie ok. 960 euro netto miesięcznie
- bezpłatny przelot z Polski do Hiszpanii i z powrotem
- bezpłatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (mieszkania trzypokojowe z dobrze wyposażoną kuchnią oraz łazienką)
- opiekę polskiego koordynatora

Wymagania:
- oferta wyłącznie dla kobiet do 30 roku życia
- gotowość do pracy po 8 godzin dziennie w pozycji stojącej, przez 6 dni w tygodniu.

Zadania:
- sadzenie nasion i szczepienie roślin w szklarni w doniczkach na stole, praca stojąca. Temperatura w szklarni to około 25 stopni.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV lub informacji kontaktowych do siebie.

tel.  798 627 977
Kontakt
forprofit
Podkarpacie ( Pokaż na mapie)