Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Magazynierzy! Nadarzyn!

0 PLN

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Magazynier

w Nadarzynie (niedaleko Maximusa)

Wymagania:

- odpowiedzialność
- dyspozycyjność
- gotowość do pracy zmianowej
- mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej
- mile widziany status studenta
- mile widziany własny samochód

Obowiązki:

- kompletowanie ze skanerem
- pakowanie kartonów z chemią
- paletowanie itd.

Oferujemy:

- pracę zmianową
- płatne szkolenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałe zatrudnienie

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres warszawa[malpa]jobhouse.pl podając w tytule nr. ref. MAG/NAD/10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

Kontakt
Jobhouse
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)