Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Ogłoszenie:

Ślusarz - praca Niemcy

Szczegóły ogłoszenia:
Stanowisko: Ślusarz

OPIS STANOWISKA:
  • realizacja prac konserwacyjnych, naprawczych,
  • wykonywanie prac ślusarskich,
  • usuwanie usterek technicznych,
  • przygotowanie i kontrola utrzymania ruchu,

WYMAGANIA:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy jako ślusarz, konserwator mechaniczny
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz soboty
OFERUJEMY:
  • miejsce pracy: Bromskirchen-Somplar
  • umowa o pracę tymczasową,
  • podstawowa stawka 13,00€ brutto/h, (ok 1600 euro netto)
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
  • stała opieka polskiego koordynatora,
  • możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kontakt mail : rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  :  +48 571 322 116, +48 571 322 118, +48 572 505 720 + 48 515 909 950

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850

Kontakt
HR Navigator
( Pokaż na mapie)