Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Ogłoszenie:

Lakiernik samochodowy- praca dla fachowca- Niemcy

Szczegóły ogłoszenia:
HR Navigator poszukuje osoby w zawodzie:
LAKIERNIK SAMOCHODOWY
Praca: Nesselwang, Bawaria
WYMAGANIA PRACODAWCY:
  1. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  2. Wcześniejsza praca oraz wykształcenie w zawodzie lakiernika samochodowego zwiększy szanse na zatrudnienie
  3. Uczciwość, pracowitość i dokładność w wykonywanej pracy

OPIS STANOWISKA PRACY:

  1. szpachlowanie powierzchni pojazdów
  2. szlifowanie
  3. brak konieczności pomocy w pracy
  4. posługiwanie się farbami gruntowymi oraz wodnymi
OFERTA:
  1. 13-15 euro brutto/h (w zależności od ilości miesięcy pracy)
  2. W zależności od chęci pracownika, możliwość pracy w nadgodzinach
  3. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez firmę
  4. Umowa o pracę tymczasową
  5. Dla pracowników oferujemy kartę EKUZ oraz druk A1
  6. Możliwość dłuższej współpracy wraz z rozwojem zawodowym
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Kontakt telefoniczny: +48 571 322 116 +48 571 322 118 +48 515 909 950, +48 572 505 720

 Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Kontakt
HR Navigator
Kraków ( Pokaż na mapie)