Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

MAGAZYNIER - bezpłatne mieszkanie w Niemczech

Firma HR Navigator poszukuje obecnie pracownika na stanowisko:

Magazynier
Miejsce: okolice Ludwigsau
Poszukujemy pracowników szukających pewnej pracy, oferując stanowisko Magazyniera w magazynach koncernu zajmującego się branżą kurierską. Zapraszamy do aplikacji!

CZEGO WYMAGAMY:
  1. własny samochód,
  2. dobre zdrowie i kondycja,
  3. dyspozycyjność do pracy na zmianę dzienną i nocną,
  4. umiejętność współpracy, sumienność, dokładność i rzetelność.

OBOWIĄZKI W PRACY:
  1. zapobieganie uszkodzeniom paczek,
  2. skanowanie przesyłek kurierskich,
  3. rozładunek i załadunek przesyłek kurierskich
  4. dbałość o bezpieczeństwo towaru i utrzymywanie porządku w magazynie

OFERTA:
  1. stawka brutto dzień: 10,15€/h
  2. stawka brutto noc: 12,18€/h
  3. umowa o pracę tymczasową,
  4. darmowe mieszkanie,
  5. pomoc polskiego koordynatora w Niemczech,
  6. szansa na zdobycie doświadczenia w dobrze ugruntowanej firmie na rynku

KONTAKT:
  • mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
  • Telefon: +48 515 909 950,+48 515 909 954 , +48 572 505 720, +48 571 322 116, +48 571 322 118, +48 12 352 29 22

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Kontakt
HR Navigator
Kraków ( Pokaż na mapie)