Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Ogłoszenie:

Produkcja - Pracownik produkcji (zapewnione lokum)-Niemcy

dodano: 2020.09.25 ważne do: 2024.06.01 wyświetleń: 1120
Szczegóły ogłoszenia:
HR Navigator zatrudni osobę chętną na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI/PRACOWNIK FIZYCZNY
Lokalizacja: Fredeburg, Niemcy

Co oferujemy naszym pracownikom:
  • -umowa o pracę tymczasową,
  • -stawka godzinowa 10,15€ brutto, praca w systemie zmianowym z bonusem za nocki,
  • -legalne zatrudnienie w Niemczech,
  • -karta EKUZ i druk A1,
  • -darmowe lokum oraz możliwość wyrabiania nadgodzin.
Wymagania pracodawcy:
  • -komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • -umiejętność posługiwania się narzędziami (wiertarka, szlifiarka),
  • -dobra kondycja fizyczna i samochód na dojazd,
  • -dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Obowiązki pracownika:
  • -Obsługa maszyn do produkcji elementów drewnianych wraz z kontrolą jakości,
  • -uzupełnianie ubytków powstałych w trakcie obróbki oraz obsługa narzędzi mechanicznych,
  • -struganie, szlifowanie, polerowanie,
  • -wykonywanie poleceń przełożonego.

Skontaktuj się z nami:
Mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Kontakt telefoniczny:
+48 515 909 950,
+48 571 322 116,
+48 572 505 720,
+48 571 322 118,
+48 515 909 954
Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Kontakt
HR Navigator
Kraków ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane