Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Murarz do Niemiec

18 000 PLN
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy.
Budujemy min. szkoły, szpitale, budynki mieszkalne i przemysłowe. Możliwa praca długoterminowa w opłacalnym wymiarze.
Możliwe zarobki do 18 000 zł
Miejsce pracy:  teren Niemiec
Oferujemy:
  • długoterminową, stabilną i legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2 lub 3-os.),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 23 euro, regularne płatności,
  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego *,
  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *,
  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Zadania / zakres wykonywanych prac:
  • wszelkiego rodzaju prace murarskie,
  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
  • prace ogólnobudowlane.
Wymagania:
  • min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • brak nałogów,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie http://www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.
Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.
Kontakt
Ruben Bau
ul. Grunwaldzka 58, 58-500 Jelenia Góra ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.ruben-bau.eu