Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Pracownik działu wysyłki (k/m)

Szczegóły ogłoszenia:
Zakres obowiązków:
  • Komisjonowanie produktów mięsnych
  • Praca ze skanerem
  • Układanie na paletach, przygotowanie produktów do wysyłki
  • Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na dłuższy okres
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10 € brutto/h – zarobki oraz dodatki według taryfy płac BAP
  • Dodatek 25 % za pracę w godzinach nocnych
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie za ok. 150 € za miesiąc położone 4 km od zakładu pracy
  • Bezpłatną odzież roboczą
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w chłodnych temperaturach od godz. 3.00 do 11.00
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - wymóg konieczny
  • Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
Kontakt
Concept Plus
ul. 3 Maja 7/1, 20-078 Lublin ( Pokaż na mapie)