Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Pomocnik (k/m) – montaż złączek - Praca dla studentów/uczniów

Szczegóły ogłoszenia:
Miejsce pracy: Haaksbergen (Holandia)

Liczba wakatów: 2

Zakres obowiązków:
  • Cięcie węży na odpowiednie długości
  • Montowanie złączek
  • Testowanie pod ciśnieniem, czy wąż nie jest uszkodzony
  • Układanie węży i przewodów elastycznych na palety
Czego oczekujemy, jeśli się zdecydujesz:
  • Zdolności technicznych
  • Zdolności do szybkiego przystosowywania się
  • Wytrzymałości fizycznej
  • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO ANI ANGIELSKIEGO
  • Prawa jazdy kat. B
  • Własny samochód mile widziany
 Na co możesz liczyć z naszej strony:
  • Zatrudnienie na okres wakacji
  • Wynagrodzenie 10,45 € brutto/h
  • Umowa na warunkach niemieckich – oddelegowanie do pracy w Holandii
  • Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 68 €/tydzień
  • Wsparcie polskiego koordynatora

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:
mp@cp-personal.com

Kontakt
Concept Plus
ul. 3 Maja 7/1, 20-078 Lublin ( Pokaż na mapie)