Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Ogłoszenie:

Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji

dodano: 2021.05.07 ważne do: 2024.06.15 wyświetleń: 1123
Szczegóły ogłoszenia:
Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Zakres obowiązków:
  • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
  • Kontrola jakości
  • Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h oraz dodatki i premie
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe
  • Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Pełnoletność - wymóg konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
  • Mile widziany własny samochód

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:
mp@cp-personal.com

Kontakt
Concept Plus
ul. 3 Maja 7/1, 20-078 Lublin ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane