Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Pomocnik (k/m) – montaż złączek - Praca dla studentów/uczniów

Pełny etat
Miejsce pracy Holandia / tereny przygraniczne z Niemcami
Liczba wakatów: 2

Zakres obowiązków:
Cięcie węży na odpowiednie długości
Montowanie złączek
Testowanie pod ciśnieniem, czy wąż nie jest uszkodzony
Układanie węży i przewodów elastycznych na palety
Oferujemy:
Zatrudnienie na okres wakacji
Wynagrodzenie 10,45 € brutto/h
Umowa na warunkach niemieckich – oddelegowanie do pracy w Holandii
Komfortowe zakwaterowanie odpłatne ok. 68 € / tydzień
Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
Zdolności techniczne
Zdolność do szybkiego przystosowywania się
Wytrzymałość fizyczna
NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO ANI ANGIELSKIEGO
Prawo jazdy kat. B
Własny samochód mile widziany

KONTAKT
BIURO OPOLE
504 969 041
vt@cp-personal.com
Wideo
Kontakt
Concept Plus Opole
Opole ( Pokaż na mapie)