Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Praca dla spawacza

dodano: 2023.01.19 ważne do: 2024.02.18 wyświetleń: 1014
29,54 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujemy spawaczy do pracy we Wrocławiu
Stawka od 29.50 do 35.50 zł netto na godzinę
Stabilne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę.
Wynagrodzenie zawsze wypłacane jest na czas.
Współpracujemy długofalowo, ponad 70% naszych pracowników jest z nami od ponad 5 lat.
Zapewniamy stałe wsparcie biura oraz pełną opiekę prawną.
Pomoc w legalizacji pobytu dla obcokrajowców.
Możliwość zakwaterowania.
Zakres obowiązków:
spawanie konstrukcji stalowych z czarnej stali, metodą MAG 135, na podstawie,
dokumentacji technicznej, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi technologicznymi,
kontrola jakości wykonanych połączeń spawanych, w oparciu o dokumentację
konstrukcyjną,
kontrola wizualna spoin oraz sprawdzenie zgodności wymiarów spawanego elementu z rysunkiem technicznym,
Zakres grubości materiału 5-30mm.
umiejętności spawania metodą MAG,
doświadczenia w pracy spawacza konstrukcji stalowych,
znajomości rysunku technicznego,
aktualnych uprawnień do spawania metodami MIG/MAG 135,
dyspozycyjności – gotowość do pracy w systemie zmianowym,
umiejętności pracy w zespole.
Po więcej informacji zadzwoń do nas
734 459 322
734 459 193
możesz też napisać wiadomość prywatną
lub przesłać swoje CV na adres mailowy
rekrutacja@zupnysa.pl
Kontakt
ZUP NYSA
53-609 Wroclaw ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane