Dzisiaj jest: 23.4.2024, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Ogłoszenie:

Praca dla pielęgniarek na terenie Niemiec.

9 000 PLN
Jesteśmy jedną z wiodących firm niemieckich Collatio Medical które rekrutują personel medyczny do naszych Klinik, Szpitali i placówek Opieki Medycznej na terenie Niemiec. Posiadamy wykwalifikowany personel mówiący w języku polskim służący Państwu pomocą.

wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe: magister lub licencjat
-Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
-Samodzielność i odpowiedzialność.

obowiązki:
Sprawowanie opieki medycznej nad osobami starszymi oraz chorymi w klinikach, szpitalach oraz domach opieki na terenie Niemiec.

oferujemy:
-Stałą umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na prawach niemieckich,
-Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości stawki początkowej 16 € za godzinę dodatki za pracę w niedziele i święta, nadgodziny,2300 Euro netto w zależności od kwalifikacji i stażu zawodowego
-Zakwaterowanie w mieszkaniach odpowiadających niemieckim standardom
- Pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu w niemieckim urzędzie,B2+ nostryfikacja dyplomu,
- Szacunek w stosunku do Polskich pracowników..
- opiekę polskiego opiekuna
-zwrot kosztów dojazdu do pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV adres mailowy

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt 795*784*239
Kontakt
Collatio Medical GmbH & Co. KG
ul. Bahnhofstr.63, Leonberg ( Pokaż na mapie)