Dzisiaj jest: 18.4.2019, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Ogłoszenie:

odrobaczanie, odgrzybianie, odkwaszanie organizmu, oczyszczanie

dodano: 2012.07.26 ważne do: 2019.05.09 wyświetleń: 2
100 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Ponieważ równowaga pH, to sprawa życia lub śmierci, organizm ma kilka sposobów utrzymania jej na odpowiednim poziomie. Jednym z nich jest wyciągniecie alkalizujących minerałów z tkanek, aby zneutralizować zakwaszenie. Minerałami, które w doskonały sposób neutralizują i pomagają wyrzucić toksyny, są: potas, sód, wapno i magnez.
Zdrowy organizm utrzymuje rezerwy tych alkalicznych minerałów, aby wykorzystać je w chwilach zagrożenia. Jeśli jednak nie dostarczamy ich poprzez rozsądną dietę, zostaną one wyciągnięte z kości (wapń) lub mięśni (magnez). Może to spowodować bardzo poważne konsekwencje wiązane z brakiem tych elementów.
Gdy zakwaszenie zacznie być alarmujące organizm wrzuca toksyny i kwasy do tkanek. Początkowo odkładane są one w genetycznie osłabionych miejscach, powodując różnego rodzaju choroby. Również system limfatyczny (odpornościowy) zostaje poważnie przeciążony, wskutek czego nie może działać prawidłowo.
To, co błędnie nazywamy ?chorobą", jest tak naprawdę manifestacją odłożonych kwasów i toksyn w ciele. Jeśli np. zacznie ono wyrzucać kwasy przez skórę, spowoduje to symptomy alergii, podrażnienia, zapalenia, bóle mięśni i głowy, wysypki. Gdy zaś objawy te pojawiają się chronicznie, oznacza to, że nasze ciało wyczerpało neutralizujące minerały. Kiedy kwasy dostaną się do krwioobiegu, układ krążenia będzie starał się wyrzucić je w płynnej postaci przez płuca lub nerki. Jeśli jednak odpadów będzie za dużo, ponownie zostaną one odłożone w takich organach, jak serce, trzustka, wątroba, jelito, ewentualnie zmagazynowane w komórkach tłuszczu, zwłaszcza w obrębie piersi, bioder, brzucha, a nawet mózgu. Proces rozpadania komórek przez zakwaszenie może być również nazwanyprocesem starzenia.
Jedną z najgorszych konsekwencji nadmiernego zakwaszenia organizmu są ?stwory", które żyją w toksycznym środowisku - bakterie, pleśń i grzyby (np.candida- drożdżak wywołujący choroby błon śluzowych jelit, oskrzeli a nawet płuc).
Krew w naszym ciele to rzeka życia. Właśnie poprzez nią organizm dostarcza komórkom substancji odżywczych i tlenu oraz usuwa toksyny, które powstały na skutek przemiany materii. Od jakości krwi zależy poziom naszej energii, samopoczucie, koncentracja i ogólny stan zdrowia.
Kiedy przyjrzymy się krwi pod mikroskopem, zobaczymy, w jaki sposób nasza dieta i styl życia wpływają na komórki. Wielu ludzi uważa, że krew jest sterylna i wygląda zawsze tak samo, jednak obserwując ją pod mikroskopem od razu przekonamy się, że okazuje się to dalekie od prawdy.
Jednym z najważniejszych czynników wpływających na jakość i zdrowie komórek krwi jest delikatna równowaga pH płynów, w których są zanurzone. Jeśli zostanie ona rozchwiana poprzez nadmierne zakwaszenie, komórki zaczynają słabnąć, umierać lub... mutować.
Dlatego badanie żywej krwi jest niepowtarzalną okazją, aby przekonać się, w jakim naprawdę stanie jest nasz organizm oraz jak dieta wpływa na stan zdrowia.
Medycyna komórkowa,
więcej na http://www.arkadia-klinika.pl Zapraszamy!
rejestracja 505099446
Kontakt
ARKADIA
ul. Legionów 5/2, 35-111 Rzeszów, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane