Dzisiaj jest: 14.6.2021, imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
Ogłoszenie:

Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań w wodzie udźwig 180 kg

dodano: 2019.09.10 ważne do: 2021.08.04 wyświetleń: 193
Szczegóły ogłoszenia:
Przedmiotem oferty jest magnes do łowienia z uchwytem, wykonany z dwóch magnesów, najmocniejszych aktualnie na Polskim rynku. Magnesy wklejone są w metalowej obudowie, do których przyczepione są śruby z uchem do liny.

Prezentowane rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez zamocowanie dwóch magnesów w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc soczewki magnetycznej czynnej co daje dwukrotnie większą moc przez co zapewnia lepsze przeszukiwanie terenu np. (jeziora). W zależności od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Siła uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest magnes z uchwytem oraz od szczeliny pomiędzy uchwytem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne uchwyty z magnesem o sile od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Działamy na rynku od 2005 roku wcześniej jako Xinxin Polska. Naszą specjalnością jest wytwarzanie, import i sprzedaż mocnych magnesów neodymowych wysokiej jakości. Zdecydowaliśmy się na współpracę z przedsiębiorstwami z całego świata, dlatego możemy produkować nie tylko magnesy neodymowe, ale również wszelkiego rodzaju narzędzia z magnesami. Pod marką Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku wcześniej jako Xinxin Polska. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była dopasowana do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, dzięki czemu w naszym sklepie odnaleźć można magnesy neodymowe w przeróżnych rozmiarach oraz kształcie, wśród których można wyróżnić magnesy pierścieniowe, walcowe, płytowe, uchwyty magnetyczne i różne inne magnesy na zamówienie.

Więcej informacji na naszej witrynie https://magnesy.de
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl
Kontakt
dhit
Cała Polska ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: magnesy.de
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane