Dzisiaj jest: 18.5.2021, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka
Ogłoszenie:

Wspaniałe podziękowanie dla rodziców na Twój ślub!

dodano: 2014.04.01 ważne do: 2021.05.31 wyświetleń: 280
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Dzień ślubu to najpiękniejszy moment w życiu każdego człowieka. To wzruszająca chwila w której dzieci wkraczające na nową drogę życia pragną podziękować swoim rodzicom za trud, poświęcenie włożone w wychowanie i za wsparcie podczas planowania tego najważniejszego dnia. W tej roli doskonale sprawdzą się przepiękne szklane statuetki z przestrzennymi ślubnymi kompozycjami. Dodając do nich tekst własnych życzeń stworzysz unikalną pamiątkę ślubu dla swoich rodziców.

Statuetki te są robione z wysokiej klasy bezbarwnego szkła kryształowego. Uwiecznione w nich trójwymiarowe obrazy powstają dzięki połączeniu setek tysięcy mikroskopijnej wielkości punktów precyzyjnie rozmieszczonych przez laser 3D. Przepiękny grawerunek utrwalany jest w środku szkła bez naruszania jego powierzchni.

Cudowne motywy weselne doskonale podkreślą charakter dnia ślubu, dodatkowo każda ze statuetek jest personalizowana. Umieszczając własny tekst życzeń stworzysz oryginalną i bardzo osobistą pamiątkę. W bogatej bazie formatów szkła i wzorów grawerunków z pewnością znajdziesz podziękowanie ślubne odpowiednie dla Twoich rodziców.

Stwórz wymarzoną pamiątkę ślubu! Wręcz ją rodzicom i spraw im ogromną radość!

Wejdź i sprawdź propozycje CrystalCiTY.pl http://www.crystalcity.pl/nasze_propozycje_na_podziekowania_slubne_dla_rodzicow.html

Tel. 531447551

email: bok@crystalcity.pl

 

http://www.crystalcity.pl

Kontakt
CrystalCity
woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane