Dzisiaj jest: 20.11.2018, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Ogłoszenie:

Pozabankowa pożyczka bez bik

dodano: 2015.05.14 ważne do: 2019.11.10 wyświetleń: 234
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Prywatne pożyczki oddłużeniowe pod zastaw nieruchomości to produkt pozabankowy dający możliwość spłaty swoich zaległości i zobowiązań w stosunku do wypowiedzianych kredytów, egzekucji komorniczych czy zaległości wobec ZUS i US.
Pożyczki realizowane są bez weryfikacji baz bik oraz big.
Nie wymagamy zaświadczeń o dochodach oraz nie stawiamy warunków odnośnie wieku klienta.
Pożyczka pod nieruchomość jest produktem dającym gwarancję, że Państwa nieruchomość jest bezpieczna i nadal pozostanie Państwa własnością. Nie realizujemy pożyczek pod przewłaszczenie. Umowa pożyczki obciąża hipotekę jak w przypadku hipotecznych kredytów bankowych.
Oprocentowanie pożyczki to w tej chwili jedna z najtańszych ofert na rynku prywatnych pożyczek pod zastaw i wynosi 0,83% odsetek miesięcznie.
Każde zobowiązanie bez względu na instytucję i jego wysokość może zostać spłacone w ramach pożyczki a ta nie może przekroczyć 50% wartości nieruchomości.
Służymy bezpłatnie pomocą, nie pobieramy opłat wstępnych. Nie oferujemy pożyczek z tzw. 'przewłaszczeniem'. Szczegóły naszej oferty na naszej stronie internetowej

Każda umowa zawierana jest zgodnie z Ustawą o Kredytach Konsumenckich zabezpieczeniem jest obciążenie hipoteki w dziale IV Księgi Wieczystej.
Kontakt
Financial Loans
ul. Łąkowa 5, Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane