Dzisiaj jest: 23.3.2019, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Ogłoszenie:

Logos - Tanie noclegi w Augustowie

dodano: 2016.07.01 ważne do: 2019.09.29 wyświetleń: 155
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kompleks hotelowy Logos oferuje wypoczynek w Augustowie przez okrągły rok. Warto odwiedzić nas, zarówno ze względu na wysokie normy obsługi i komfortowego wyposażenia apartamentów, jak i bacząc na atrakcyjną okolicę. Noclegi w Augustowie są usytuowane na pograniczu Wigierskiego i Biebrzańskiego Parku Narodowego, a sto metrów od obiektu znajduje się port Żeglugi Augustowskiej.

W sąsiedztwie rzeki Netty znaleźć można szlaki dla rowerzystów oraz pieszych, co czyni, że nasza oferta noclegów w Augustowie jest miejscem chętnie wybieranym przez turystów. Odwiedziny u nas wybierają entuzjaści spędzania czasu wolnego na łonie natury, a także w pobliżu wody. Można wybrać twórczy odpoczynek, decydując się na spływ kajakowy, na nordic walking, a w okresie zimowym na narty.

Zatrzymują się u nas także przedsiębiorcy, bo hotel Logos to nie tylko mało kosztowne noclegi w Augustowie, ale także warsztaty i konferencje, które są tutaj organizowane. Korzystają z nich zarówno korporacje, jak i grupy zorganizowane. Mamy dwa klimatyzowane obszerne pomieszczenia konferencyjne i 100 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych. Zapraszamy!
Kontakt
Adam Dabrowski
Augustów, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane