Dzisiaj jest: 2.3.2024, imieniny: Halszki, Heleny, Karola
Ogłoszenie:

KONSULTACJE Z DIETETYKIEM PORADNIA CENTRUM DIETETYKI STOSOWANEJ BIAŁYSTOK

dodano: 2016.11.30 ważne do: 2024.06.24 wyświetleń: 89
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej jest najchętniej wybieraną poradnią z uwagi na kompleksowy charakter świadczonych usług. Dietetycy Z Centrum Dietetyki Stosowanej dzięki doświadczeniu i udziałowi w licznych szkoleniach są w stanie stworzyć Pacjentowi dietę, będącą podstawą zdrowego stylu życia oraz pozwalającą osiągnąć zamierzone efekty odchudzania.
Oferta poradni została stworzona w oparciu o doświadczenie w leczeniu setek Pacjentów, którzy oprócz oczywistych rezultatów w postaci utraty wagi, chcieliby uniknąć ryzyka wielu chorób m.in. chorób serca, chorób tarczycy, chorób przewodu pokarmowego. Konsultacje z dietetykiem, opracowanie jadłospisu, analiza składu ciała oraz wygodna forma konsultacji przez Internet to jedynie niektóre z zalet wizyty w Centrum Dietetyki Stosowanej. Skuteczność diety dietetycy CDS zawdzięczają zaangażowaniu w proces chudnięcia swoich Pacjentów, rzetelnemu podejściu do opracowywania diety w oparciu o powszechnie dostępne produkty oraz wykorzystaniu najnowszych danych medycznych dotyczących wspierania Pacjentów w procesie odchudzania. Oferta poradni CDS została opracowana w formie wygodnych pakietów, które Pacjent może zamówić przez Internet. Każdy z pakietów zapewnia opiekę dietetyka, stworzenie jadłospisu, który pozwoli osiągnąć dodatkowe korzyści zdrowotne.
Dietetycy Centrum Dietetyki Stosowanej chętnie odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania telefonicznie pod numerem 792930144 oraz e-mail: info@cds-dieta.pl. Oferta poradni dietetycznej dostępna jest online na stronie http://www.cds-dieta.pl
Kontakt
Centrum Dietetyki Stosowanej
ul. Przejazd 2A lok.101, Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.cds-dieta.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane